Strona głowna
strona główna e-mail   O nas Urodziny Cennik Galeria Galeria "dzień dziecka" Kontakt
Sala Zabaw dla Dzieci Brykolandia
ul. Paderewskiego 2 (II piętro)
46-200 Kluczbork

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt 14.00 - 20.00
Sobota 14.00 - 19.00
Niedziela - nieczynne

tel. kom. 697 884 689
tel. kom. 695 282 320


e-mail: info@brykolandia.com
Formularz zapytania

firma
miejscowość
osoba kontaktowa
telefon
e-mail
treść wiadomości
   
INFORMACJA DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO
Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.
Warto wiedzieć, że:
1) Administratorem podanych danych osobowych stanie się BRYKOLANDIA Barbara Domańska z siedzibą 46-200 Kluczbork ul. Paderewskiego 2.
2) Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.
3) W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.
4) Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu – złożenia drogą mailową lub telefoniczną na Twoje pytanie.
5) Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.
6) Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Mapka dojazdowa:

Copyright by Brykolandia 2010 - 2012